בכאילו

הַרְפַּתְקָה שֶׁל מַסָּע
בְּיוֹם חֹל-עֲבוֹדָה:
בְּפִנַּת הַמִּרְפֶּסֶת
בִּשְׁאָגוֹת שֶׁל מָנוֹעַ –
שְׁאָגָה אַחֲרֵי שְׁאָגָה –
מַמְרִיאָה
מְכוֹנַת הַכְּבִיסָה

24 מחשבות על “בכאילו

     • בטח שהבנתי, תודה.
      בעניין המחשב – כנראה הוא בכל זאת מחובר לחשבון של גד השדה. כשאת מגיבה, מופיעות מתחת לחלון המילים 'אתה מגיב באמצעות חשבון וורדפרס שלך', ומוצעת האפשרות לצאת מן המערכת או לשנות. נסי לצאת/לשנות וולהתחיל מחדש ולהכניס את הסיסמה שלך.

      אהבתי

 1. עדה אני זוכרת מלפני שנים רבות סיפור שלך על מכונת הכביסה…..:) אסתי

  אהבתי

 2. לדעתי מכונת כביסה אמורה לעבוד בשקט , אלא אם כן שמת מעט כביסה , אבל השיר נשמע נהדר ואם היא לא ממריאה לפחות היא זזה ממקומה ( לפעמים ) !

  אהבתי

  • שאגות ההמראה הן בזמן הסחיטה, בעיקר כשהיא מהירה מאוד. זה נחשב תקין. אחת המכונות הישנות שלי גם קיפצה וריקדה וטיילה במרפסת בזמן הסחיטה (ראי קישור בתגובה מעלייך), וזה באמת לא היה טוב – ואף קיצר את ימיה (ולדעתי גם את ימיי.)
   תודה.

   אהבתי

 3. נהדר!, ממריאה בשאגה, מדלגת מקפצת מה לא המכונה הזאת:-) לא יודעת למה ניזכרתי ביצור המופלא ההוא ששרה בסרט האלמט החמישי.

  אהבתי

 4. נראה לי שמדובר בוירוס מכונות הכביסה, כי מכונת הכביסה שלי החליטה לסחוט בכאילו. משמיעה קולות מסובבת את התוף והכביסה יוצאת כמעט ללא סחיטה, ניחא אם זה היה בקיץ אבל בחורף זה מעצבן.
  הגיע טכנאי ששמע על הבעיה בטלפון ובחר להגיע כדי לגבות את דמי התשלום עבור ביקור, כי אחרת לא ברור לי מה הסיבה. הוא הגיע הפעיל את המכונה על ריק והסתכל עליה כמו על יצירת אומנות והחליט שכדאי לקנות מכונה חדשה כי זה ככל הנראה בעיה בכרטיס.
  מהדברים שלו הבנתי שאין לו מושג ירוק במכונה שהיא גרמנית ומעולה. הוא טען שיש מכונות שיודעות רק לסחוט, או רק לרוקן את המים, אז אמרתי שהמכונה הזו בדיוק יודעת לעשות את זה. מכאן הקשתי שכל הכוונה שלו היתה להכניס לכיסו עוד כמה שטרות מבלי להתאמץ.
  כמעט שהחטפתי לו בוקס.

  אהבתי

סגור לתגובות.