זוג יונים

יכולתי לכתוב על הבחירות, אבל כבר אין לי כוח. אצביע אמת – עבודה-גשר-מרץ, אבל אין לי הרבה תקוות שמשהו כאן ישתנה, אז נגמרו לי המילים בעניין. נתראה מן הסתם בנגלה הבאה.

יכולתי לכתוב על הקורונה. אני לא פוחדת מהקורונה, אבל אני חרדה מאוד מהיסטריית הבידודים. אני אפילו לא רוצה להתחיל לפרט למה הבידודים המטורפים האלה מפחידים אותי.

אז במקום כל זה, רק אספר שהיינו בשבוע שעבר בשמורת אודים, שמחוברת איכשהו לשמורת פולג (דרום?), וכל זה דרומית לנתניה, מזרחית לכביש החוף. וראינו שם יותר רקפות ממה שאי פעם ראיתי בחיים. הן נראות כמו בלרינות. ואחרות סתם ממתיקות סוד בקבוצה. וגם ראינו כלניות, וגם חמציצים, וגם מרגניות (לא קחוונים), וגם סביונים ברבבות, וגם כל מיני קוצים וכל מיני פרחים שאת שמם אינני יודעת, וגם אגם שלוליתי מקסים, עם אקליפטוסים, וגם חורשת עצי זית, וזיהיתי גם עץ חרוב. וגם גשר צר לצד אפיק נחל, וגם גנים תלויים על הצוק מצידו השני. אמרתי לראש המשפחה, אנחנו נוסעים לכל מיני חו"לים לראות גנים תלויים, והנה יש לנו כאן אחד קל"ב.

ראש המשפחה צילם המון, ועובד עכשיו על התמונות, והעביר לי את התמונה הבאה, שאני מצרפת כדי שאולי תעשה לי ולכם טוב על הלב. גם בגלל שזה רקפות, וגם בגלל שיש בתמונה הזאת משהו משעשע. מסתבר שהרקפות, מלבד כל תכונותיהן הטובות, גם התברכו בחוש הומור.

זוג יונים, באדיבות ראש המשפחה. אפשר להקליק להגדלה

נ"ב: פתאום עלה בדעתי שהן נראות כאילו יש להן כתרים על ראשיהן. שנאמר, הכול קורונה.

19 מחשבות על “זוג יונים

 1. יש לך ולרקפות עולם מסתורי מלא הומור ודאגה.
  הפוסט הזה עורר ויכוח בין בעלי וביני שמאמין גדול בנסיעות ארוכות ופתאום אני מפילה עליו מקום קרוב שמוריד לו את כל הכיף. ואז כמובן ששאלתי מה חשוב יותר בעיניו הפרחים או הנסיעה?
  יש באזור נתניה גם את גבעת האירוסים שבעבר המאד רחוק נסענו עם הילדים ליהנות מהמראה.

  אהבתי

 2. גן עדן קטן ליד הבית. כמה נפלא. וכן, אני גם מאד אוהבת למצוא פינות חמד כאלה ליד הבית. למרות שאני גם נוסעת המון.
  הרקפות שלך מתוקות ומעלות חיוך.
  המציאות – הבחירות, הקורונה, המשך הסבבים של טילים בדרום – על כל זה אשמח לוותר. אני מאד מאד פסימית הפעם (לגבי הבחירות, לא לגבי הקורונה)

  אהבתי

 3. הן כמו רקדניות הרקפות המהממות שלך. כל כך זקופות ועדינות , אין פלא שאת אוהבת אותן כל כך 🙂
  צילמתי מקבץ רקפות יפיפה, חבל שאני לא יכולה להעלות תמונה בתגובות.

  אהבתי

  • שימי בבלוג שלך, אני אראה שם:)
   לא יודעת למה השתיים האלה מצחיקות אותי. הן כמובן גם עדינות, אבל גם כאילו אומרות, בנחישות וברגישות: מכאן לא תעברו, אנחנו שומרות. בזוג.

   אהבתי

 4. יופי של תמונה 🙂
  אגב, בניגוד לשאר הפרחים שציינת, חמציצים הם מין פולש (ותיק) שדוחק את הצמחיה המקומית באו]ן מאוד אגרסיבי 😦

  אהבתי

 5. תמונה מדהימה, ותיאורים מרחיבי לב. ואיך הכל מתקשר בסוף לקורונה, איך?

  אהבתי

 6. לא הכרתי את השמורה הזאת ואני נוסע לא מעט בסמוך,טוב לדעת,גם לי כבר אין כח לראות או לשמוע חדשות,ודאי לא על הבחירות וגם ביום הזה רגע לפני שאני הולך להצביע אני לא סגור על מי ועשיתי עם עצמי הסכם,עצמי אמר לי תצביע כחול לבן ואם יהיו בחירות רביעיות,אאפשר לך להצביע למשותפת,סיכמנו את ההסכם בלחיצת יד עצמי ואני ונראה לי שהסידור מתאים לי
  אנחנו נסענו לפני כמה שבועות לעוטף עזה כדי לראות כלניות,העניין שלא בדקנו בדיוק איפה יש ולאן כדאי לנסוע,זכרתי שכל הזמן מדברים על יער בארי ואמרתי לעצמי אוקיי ניסע לשם.איתות האזהרה הראשון הגיע מהוויז שאמר שהמרחק הוא 83 קמ ואמרתי לעצמי שוואלה,זה רחוק בשביל כלניות,בטח יש משהו יותר קרוב,אבל אחכ אמרתי לעצמי יאללה נזרום, ואנחנו נוסעים ונוסעים ופתאום אני מוצא את עצמנו בצומת הכניסה לקיבוץ נחל עוז וזה כאילו באמת הקצה המערבי של עוטף עזה,קצת הגזמנו,בסוף כמה מאות מטר מהצומת לכיון מזרח ראינו הרבה מכוניות חונות על הכביש ועצרנו,מה אומר לך,היה שם שדה לא גדול של כלניות,אבל בשביל צילום אינסטגרמי זה הספיק,אחכ התחלנו לחזור וכמו כל עמישראל נקלענו לפקק כזה גדול שקצת הצטערתי שלא בדקתי איפה ישנן כלניות קרובות יותר

  אהבתי

  • כלניות ראיתי גם בשמורת אודים, אם כי לא כל כך הרבה כמו בדרום אדום.
   בדרום אדום היינו לפני כחמש שנים, וזה היה ביער שוקדה. גם זה די רחוק, לא אכחיש, אבל היו המון כלניות.
   אהבתי את ההסכם בינך לבין עצמך. בהצלחה לכולנו.

   אהבתי

 7. אין, אין על העונה הזו. כל הפריחות וכל הריחות והירוק המופלא שמסביב אפילו מצליח להסתיר את הריח המבאיש של הבחירות הללו….

  אהבתי

 8. הן אכן נראות כמו תאומות, הרקפות שלך, או אולי צמד רוכבים מתואם. והן תמיד שובות לב בצבען העדין והרכנת הראש המלכותי הזאת, שמשדרת הן גאווה הן צניעות. הלוואי על הפוליטיקאים שלנו.

  אהבתי

סגור לתגובות.